Auction house Arte Media
Date 11.12.2015.
Time 18:30h
Viewing times
Lot: 1
Uroš Predić
(1857 - 1953)
Sv. Đorđe, pešak
Oil on canvas
85 x 55 cm
Year: 1882
sign. i dat. d.d.
Delo je popisano u: Miodrag Jovanović, Uroš Predić, Galerija Matice Srpske, Novi Sad, Zlatna grana, Sombor, 1998, 77, 279.