Auction house Arte Media
Date 11.12.2015.
Time 18:30h
Viewing times
Lot: 2
Paja Jovanović
(1859 - 1957)
Ženski akt sa ogledalom
Oil on canvas
100 x 50 cm
Year: 1915
Sign. i dat. d. d.
Delo se prodaje pod posebnim uslovima. Ponude možete dati do 10. decembra 2015.