Auction house Arte Media
Date 11.12.2015.
Time 18:30h
Viewing times
Lot: 140
Dušan Otašević
(1940)
Održavanje kontinuiteta
Mixed media
175 x 50 x 15 cm
Year: 1978
Sign. i dat. na poleđini