Auction house Arte Media
Date 11.12.2015.
Time 18:30h
Viewing times
Lot: 139
Aleksandar Cvetković
(1947)
Sazvežđe zmaja
Acrylic
80 x 93 cm
Year: 1981
Sign. i dat. d. s.