Auctions

Arte Media

Auction house Arte Media

Date 11.12.2015.

Time 18:30h

Viewing times

Lots

Lot: 139

Aleksandar Cvetković
(1947)

Sazvežđe zmaja

Acrylic
80 x 93 cm

Year: 1981

Sign. i dat. d. s.

Search