Dela na aukcijama - ArhivaUkupno dela: 6
Aukcija: X Aukcija antikviteta i slika
Dubrovnik I
Akvarel, 30 x 45
1938/40
Dubrovnik II
Akvarel, 30 x 45
1938/40
Kolo
Ulje na platnu, 73 x 100
1935
Aukcija: XVII Aukcija antikviteta i slika
Ribari sa Hvara
Akvarel, 19,5 x 50
1939, sign.
Aukcija: Novogodišnja aukcija
Aukcijska kuća: Arte Media
Ulica
Akvarel, 34 x 28
oko 1933
Aukcija: Novogodišnja aukcija
Aukcijska kuća: Arte Media
Parlament
Akvarel, 24,5 x 34
1930.