Svetislav Strala (1891 - 1957)

Prati umetnika

Dela na aukcijama - ArhivaUkupno dela: 6

Svetislav Strala: Dubrovnik I

Aukcija: X Aukcija antikviteta i slika

Dubrovnik I
Akvarel, 30 x 45
1938/40

Svetislav Strala: Dubrovnik II

Dubrovnik II
Akvarel, 30 x 45
1938/40

Svetislav Strala: Kolo

Kolo
Ulje na platnu, 73 x 100
1935

Svetislav Strala: Ribari sa Hvara

Aukcija: XVII Aukcija antikviteta i slika

Ribari sa Hvara
Akvarel, 19,5 x 50
1939, sign.

Svetislav Strala: Ulica

Aukcija: Novogodišnja aukcija

Aukcijska kuća: Arte Media

Ulica
Akvarel, 34 x 28
oko 1933

Svetislav Strala: Parlament

Aukcija: Novogodišnja aukcija

Aukcijska kuća: Arte Media

Parlament
Akvarel, 24,5 x 34
1930.

Strana:  1   od 1