X Aukcija antikviteta i slika katalog
Datum 29.06.2006.
Lot: 99
Svetislav Strala (1891 - 1957)
Dubrovnik I
Akvarel30 x 45 cm
Godina: 1938/40
Opis:Sign. d/d