VI Arte aukcija
Datum 29.01.2015.
Vreme 18 h
23-29.01.2015
Lot: 13
Jovan Bijelić
(1886 - 1964)
Predeo sa kućom
Akvarel
43 x 60 cm
Period:
oko 1940.
sign. d. d.