VI Arte aukcija
Datum 29.01.2015.
Vreme 18 h
23-29.01.2015
Lot: 12
Milena Pavlović Barili
(1909 - 1945)
Diana
Akvarel
35 x 41 cm
Godina: 1927
sign. d. d.
Delo poseduje svojstva kulturnog dobra.