III Aukcija antikviteta i slika
Datum 13.12.2002.
Lot: 40
Kosta Hakman (1899 - 1961)
Motiv sa primorja
Kombinovana tehnika32 x 49,5 cm
Opis:tempera i akvarel; sign.d.d.