XIV Aukcija antikviteta i slika katalog

Datum 20.04.2008.

Lot: 89

Slavoljub Slava Bogojević
(1922 - 1978)

Pejzaž

Akvarel

Period:
Oko 1972

Akvarel / tuš na papiru, 49 x 35 cm, sign.