XIV Aukcija antikviteta i slika katalog
Datum 20.04.2008.
Lot: 89
Slavoljub Slava Bogojević (1922 - 1978)
Pejzaž
Akvarel
Period:Oko 1972
Opis:Akvarel / tuš na papiru, 49 x 35 cm, sign.