Novogodišnja aukcija
Datum 29.12.2009.
Vreme 18h
Galerija Progres
17-26.12.2009. Arte Galerije, Takovsk0a 20 i Svetogorska 29, Galerija Progres 28-29.12.2009.
Lot: 54
Predrag Milosavljević Peđa
(1908 - 1987)
Akvarel
41 x 26.5 cm
Godina: 1982.
sign.d.d.