Munir Vejzović: Za stolom

Kontura, 25. aukcija

Datum 24.11.2008.

Muzej Mimara, Zagreb

Lot: 18

Marko Rašica
(1883 - 1963)

Voz

Akvarel
46,5 x 33 cm

Godina: 1926

sign. d.l.: Voz, 21.V.926 Marko Rašica