Kontura, 25. aukcija
Datum 24.11.2008.
Muzej Mimara, Zagreb
Lot: 18
Marko Rašica
(1883 - 1963)
Voz
Akvarel
46,5 x 33 cm
Godina: 1926
sign. d.l.: Voz, 21.V.926 Marko Rašica