Kontura, 25. aukcija
Datum 24.11.2008.
Muzej Mimara, Zagreb
Lot: 19
Marko Rašica (1883 - 1963)
Dubrovnik
Akvarel60 x 99 cm
Opis:sign.d.d.k.: MARKO RAŠICA; d.l.k.: Marko Rašica