Kontura, 25. aukcija
Datum 24.11.2008.
Muzej Mimara, Zagreb
Lot: 20
Marko Rašica
(1883 - 1963)
Crkva na Dančama - Dubrovnik
Tempera
38 x 54 cm
Godina: 1953.
tempera, akvarel/papir; sign. d.d.k.: MARKO RAŠICA; d.l.k.: Marko Rašica