Rudolf Sablić: Nadrealistički atelje

Kontura, 25. aukcija

Datum 24.11.2008.

Muzej Mimara, Zagreb

Lot: 21

Ignjat Job
(1895 - 1936)

Kuća na obali

Akvarel
36 x 50 cm

sign. d.l.k.: I.Job