Kontura, 25. aukcija
Datum 24.11.2008.
Muzej Mimara, Zagreb
Lot: 21
Ignjat Job (1895 - 1936)
Kuća na obali
Akvarel36 x 50 cm
Opis:sign. d.l.k.: I.Job