Kontura, 25. aukcija
Datum 24.11.2008.
Muzej Mimara, Zagreb
Lot: 22
Ignjat Job (1895 - 1936)
Dubrovnik
Akvarel40 x 53 cm
Opis:sign.d.d.k.: I.Job