Tomislav Krizman: Ispred kule

Kontura, 25. aukcija

Datum 24.11.2008.

Muzej Mimara, Zagreb

Lot: 23

Ivo Vojvodić
(1923 - 1994)

Pejzaž

Akvarel
21 x 29 cm

sign. d.l.k.: I.Vojvodić