Kontura, 25. aukcija
Datum 24.11.2008.
Muzej Mimara, Zagreb
Lot: 23
Ivo Vojvodić (1923 - 1994)
Pejzaž
Akvarel21 x 29 cm
Opis:sign. d.l.k.: I.Vojvodić