Jerolim Miše: Na ulazu

Kontura, 25. aukcija

Datum 24.11.2008.

Muzej Mimara, Zagreb

Lot: 25

Karlo Mijić
(1887 - 1964)

Suncokreti

Akvarel
38 x 54 cm

tuš,akvarel/papir; sign. d.l.k.: K.Mijić