Kontura, 25. aukcija
Datum 24.11.2008.
Muzej Mimara, Zagreb
Lot: 25
Karlo Mijić (1887 - 1964)
Suncokreti
Akvarel38 x 54 cm
Opis:tuš,akvarel/papir; sign. d.l.k.: K.Mijić