Kontura, 25. aukcija
Datum 24.11.2008.
Muzej Mimara, Zagreb
Lot: 17
Vladimir Becić
(1886 - 1974)
U Jankovoj klisuri
Akvarel
30 x 71,5 cm
Godina: 1917
sign. d.l.k.: Vladimir Becić 917