Jesenja aukcija
Datum 18.10.2008.
Vreme 18.10.2008. 17:00
Zagrebački velesajam (Kineski paviljon, br. 19)
Lot: 12
Ignjat Job
(1895 - 1936)
Kuća na obali
Akvarel
36 x 50 cm
sign. d.l.k.: I.Job
Isklična cijena: 29.000 kuna