Marijan Detoni: Strojarnica II

Jesenja aukcija

Datum 18.10.2008.

Vreme 18.10.2008. 17:00

Zagrebački velesajam (Kineski paviljon, br. 19)

Lot: 13

Ignjat Job
(1895 - 1936)

Dubrovnik

Akvarel
40 x 53 cm

sign. d.d.k.: I.Job