Jesenja aukcija
Datum 18.10.2008.
Vreme 18.10.2008. 17:00
Zagrebački velesajam (Kineski paviljon, br. 19)
Lot: 13
Ignjat Job (1895 - 1936)
Dubrovnik
Akvarel40 x 53 cm
Opis:sign. d.d.k.: I.Job