Jesenja aukcija
Datum 18.10.2008.
Vreme 18.10.2008. 17:00
Zagrebački velesajam (Kineski paviljon, br. 19)
Lot: 9
Joso Bužan
(1873 - 1926)
Terme di Caracalla Roma
Akvarel
18,3 x 28 cm
Godina: 1926
sign.d.d.k.: Bužan