Artist

Milivoj Uzelac (1897 - 1977)

Follow this artist

Search

Works on auctions - ArchiveWorks total: 9

Milivoj Uzelac: Sportski spektakl

Auction: Kontura, 25. aukcija

Auction house: Aukcijska kuća Kontura

Sportski spektakl
Graphic, 42 x 31,7
1932

Milivoj Uzelac: Toreador

Auction: Kontura, 25. aukcija

Toreador
Graphic, 42 x 31,7
1932

Milivoj Uzelac: Stolni tenis

Auction: Kontura, 25. aukcija

Stolni tenis
Graphic, 42 x 31,7
1932

Milivoj Uzelac: Veliki lov

Auction: Kontura, 25. aukcija

Veliki lov
Graphic, 42 x 31,7
1932

Milivoj Uzelac: Bosanski stećci

Auction: XVII Aukcija antikviteta i slika

Auction house: Aukcije

Bosanski stećci
Lithography, 38 x 28
1952, sign.

Milivoj Uzelac: Tri kupačice

Auction: Novogodišnja aukcija

Auction house: Arte Media

Tri kupačice
Oil on canvas, 54,5 x 65
1933.

Milivoj Uzelac: Društvo

Auction: VI Arte aukcija

Auction house: Arte Media

Društvo
Mixed media, 58 x 48
1920-25.

Milivoj Uzelac: Akt sa konjima

Auction: VI Arte aukcija

Auction house: Arte Media

Akt sa konjima
Tempera, 18 x 24
1930-40.

Milivoj Uzelac: Les Bogomils

Auction: VII Arte aukcija

Auction house: Arte Media

Les Bogomils
Mixed media, 40 x 30

Page:  1   from 1