XV aukcija antikviteta i slika catalog
Date 10.11.2008.
Lot: 195
Safet Zec (1943)
Dvorište
Mixed media80 x 85 cm
Year: 1975./81
Description:Akvarel, olovka u boji+ bakropis, suva igla; II stanje, sign.
Overview Previous | Next
Artists Actualities News