Auction house Arte Media
Date 11.12.2015.
Time 18:30h
Viewing times
Lot: 40
Milan Konjović
(1898 - 1993)
Nature morte sa školjkom
Oil on hardboard
50 x 92 cm
Year: 1952
Sign. i dat. d. d.
Delo je publikovano u: Irma Lang, Milan Konjović - Katalog radova, Galerija Milan Konjović, Sombor, 157, kat. br. 1490.