Auction house Arte Media
Date 11.12.2015.
Time 18:30h
Viewing times
Lot: 39
Milan Konjović
(1898 - 1993)
Cveće
Acrylic
50 x 70 cm
Year: 1966
Sign. i dat. d. d.