Uroš Predić (1857 - 1953)

Prati umetnika

Dela na aukcijama - ArhivaUkupno dela: 9

Uroš Predić: Ikona Sv. Nikole

Aukcija: II Aukcija antikviteta

Ikona Sv. Nikole
Ulje na platnu, 101 x 66
1922

Uroš Predić: Portret Anice Šaulić

Aukcija: V Aukcija antikviteta i slika

Portret Anice Šaulić
Ulje na platnu, 48 x 37
1939

Uroš Predić: Portret

Aukcija: VI Aukcija antikviteta i slika

Portret "Mice, kći brata mi Steve"
Ulje na kartonu, 27,5 x 18,5
1881

Uroš Predić: Ivanjica

Aukcija: III Aukcija antikviteta i slika

Ivanjica
Akvarel, 16,7 x 32
1916

Uroš Predić: Portret đenerala Emila Belića

Aukcija: XVI aukcija antikviteta i slika

Portret đenerala Emila Belića
Ulje na platnu, 45 x 36
1949

Uroš Predić: Portret dečaka u belom

Aukcija: XVIII Aukcija antikviteta i slika

Portret dečaka u belom
Ulje na platnu, 35 x 27,8
1951, sign.

Uroš Predić: Angelina Borina

Aukcija: Novogodišnja aukcija

Aukcijska kuća: Arte Media

Angelina Borina
Crtež, 28.5 x 20.5

Uroš Predić: Portret

Aukcija: Prolećna aukcija

Aukcijska kuća: Arte Media

Portret
Ulje na platnu, 67 x 53
1889

Uroš Predić: Sv. Đorđe, pešak

Aukcija: VII Arte aukcija

Aukcijska kuća: Arte Media

Sv. Đorđe, pešak
Ulje na platnu, 85 x 55
1882

Strana:  1   od 1