Dela na aukcijama - ArhivaUkupno dela: 5
Aukcija: Binom 10
Aukcijska kuća: Бином
Partizan
lavirani tuš na papiru, 24,5 x 16
1943
Aukcija: Binom 10
Aukcijska kuća: Бином
Kolona
gvaš, 39 x 29
1947
Aukcija: Binom 10
Aukcijska kuća: Бином
Žeteljke
crtež, 28,5 x 25
1949
Aukcija: XVII Aukcija antikviteta i slika
Sećanje
Grafika, 20 x 28
1958, sign.
Aukcija: Novogodišnja aukcija
Aukcijska kuća: Arte Media
Groteska
Litografija, 25 x 43
oko 1950