Prvoslav Karamatijević Pivo (1902 - 1962)

Prati umetnika

Dela na aukcijama - ArhivaUkupno dela: 5

Prvoslav Karamatijević Pivo: Partizan

Aukcija: Binom 10

Aukcijska kuća: Бином

Partizan
lavirani tuš na papiru, 24,5 x 16
1943

Prvoslav Karamatijević Pivo: Kolona

Aukcija: Binom 10

Aukcijska kuća: Бином

Kolona
gvaš, 39 x 29
1947

Prvoslav Karamatijević Pivo: Žeteljke

Aukcija: Binom 10

Aukcijska kuća: Бином

Žeteljke
crtež, 28,5 x 25
1949

Prvoslav Karamatijević Pivo: Sećanje

Aukcija: XVII Aukcija antikviteta i slika

Sećanje
Grafika, 20 x 28
1958, sign.

Prvoslav Karamatijević Pivo: Groteska

Aukcija: Novogodišnja aukcija

Aukcijska kuća: Arte Media

Groteska
Litografija, 25 x 43
oko 1950

Strana:  1   od 1