Miodrag B. Protić (1922 - 2014)

Prati umetnika

Dela na aukcijama - ArhivaUkupno dela: 16

Miodrag B. Protić: Kompozicija

Aukcija: XV aukcija antikviteta i slika

Kompozicija
Ulje na platnu, 65 x 50
2000

Miodrag B. Protić: Lampa

Aukcija: X Aukcija antikviteta i slika

Lampa
Ulje na platnu, 80,5 x 116,5
1952-53

Miodrag B. Protić: Stara kuća u Veneciji

Aukcija: IX Aukcija antikviteta i slika

Stara kuća u Veneciji
Ulje na platnu,
1957

Miodrag B. Protić: Figuralna kompozicija

Aukcija: V Aukcija antikviteta i slika

Figuralna kompozicija
Ulje na platnu, 74 x 60
1945

Miodrag B. Protić: Veliki znak večeri

Veliki znak večeri
Akvarel, 100 x 71
1987

Miodrag B. Protić: Mesečina u Saratogi II

Mesečina u Saratogi II
Akvarel, 60,5 x 45,8
1981

Miodrag B. Protić: Sazvežđe

Aukcija: III Aukcija antikviteta i slika

Sazvežđe
Ulje na platnu, 100 x 81

Miodrag B. Protić: Sazvežđe

Aukcija: I Aukcija antikviteta i slika

Sazvežđe
Ulje na platnu, 100 x 81

Miodrag B. Protić: Mesec (Yado)

Aukcija: XVIII Aukcija antikviteta i slika

Mesec (Yado)
Akvarel, 30 x 40
1981, sign.

Miodrag B. Protić: Bez naziva

Aukcija: Novogodišnja aukcija

Aukcijska kuća: Arte Media

Ulje na platnu, 102 x 82
1976.

Strana:  1 | 2  ››  ›|   od 2