Milivoj Uzelac (1897 - 1977)

Prati umetnika

Dela na aukcijama - ArhivaUkupno dela: 9

Milivoj Uzelac: Sportski spektakl

Aukcija: Kontura, 25. aukcija

Aukcijska kuća: Aukcijska kuća Kontura

Sportski spektakl
Grafika, 42 x 31,7
1932

Milivoj Uzelac: Toreador

Aukcija: Kontura, 25. aukcija

Toreador
Grafika, 42 x 31,7
1932

Milivoj Uzelac: Stolni tenis

Aukcija: Kontura, 25. aukcija

Stolni tenis
Grafika, 42 x 31,7
1932

Milivoj Uzelac: Veliki lov

Aukcija: Kontura, 25. aukcija

Veliki lov
Grafika, 42 x 31,7
1932

Milivoj Uzelac: Bosanski stećci

Aukcija: XVII Aukcija antikviteta i slika

Bosanski stećci
Litografija, 38 x 28
1952, sign.

Milivoj Uzelac: Tri kupačice

Aukcija: Novogodišnja aukcija

Aukcijska kuća: Arte Media

Tri kupačice
Ulje na platnu, 54,5 x 65
1933.

Milivoj Uzelac: Društvo

Aukcija: VI Arte aukcija

Aukcijska kuća: Arte Media

Društvo
Kombinovana tehnika, 58 x 48
1920-25.

Milivoj Uzelac: Akt sa konjima

Aukcija: VI Arte aukcija

Aukcijska kuća: Arte Media

Akt sa konjima
Tempera, 18 x 24
1930-40.

Milivoj Uzelac: Les Bogomils

Aukcija: VII Arte aukcija

Aukcijska kuća: Arte Media

Les Bogomils
Kombinovana tehnika, 40 x 30

Strana:  1   od 1