Fedor Soretić Feđa (1930)

Prati umetnika

Dela na aukcijama - ArhivaUkupno dela: 13

Fedor Soretić Feđa: Proleće u selu

Aukcija: XV aukcija antikviteta i slika

Proleće u selu
Ulje na platnu, 79 x 99
1983

Fedor Soretić Feđa: Pariski krovovi

Pariski krovovi
Akril, 50 x 60
2004

Fedor Soretić Feđa: Pejzaž

Aukcija: XIV Aukcija antikviteta i slika

Pejzaž
Ulje na platnu, 73 x 101
1964

Fedor Soretić Feđa: Pejzaž

Aukcija: XIII Aukcija antikviteta i slika

Pejzaž
Ulje na platnu, 10 x 90
972

Fedor Soretić Feđa: Predeo

Aukcija: XII Aukcija antikviteta i slika

Predeo
Ulje na platnu, 80 x 100
1990

Fedor Soretić Feđa: Sremski predeo

Sremski predeo
Akvarel, 40 x 60
1963

Fedor Soretić Feđa: Mrtva priroda

Aukcija: XI Aukcija antikviteta i slika

Mrtva priroda
Ulje na platnu, 35 x 50
1970

Fedor Soretić Feđa: Pejzaž

Aukcija: XVI aukcija antikviteta i slika

Pejzaž
Ulje na platnu, 80 x 80
1972

Fedor Soretić Feđa: Jesen

Aukcija: XVII Aukcija antikviteta i slika

Jesen
Ulje na platnu, 80 x 94
1979, sign.

Fedor Soretić Feđa: Žetva

Žetva
Akril, 40 x 50
1990, sign.

Strana:  1 | 2  ››  ›|   od 2