Dela na aukcijama - ArhivaUkupno dela: 13
Aukcija: XV aukcija antikviteta i slika
Proleće u selu
Ulje na platnu, 79 x 99
1983
Pariski krovovi
Akril, 50 x 60
2004
Aukcija: XIV Aukcija antikviteta i slika
Pejzaž
Ulje na platnu, 73 x 101
1964
Aukcija: XIII Aukcija antikviteta i slika
Pejzaž
Ulje na platnu, 10 x 90
972
Aukcija: XII Aukcija antikviteta i slika
Predeo
Ulje na platnu, 80 x 100
1990
Sremski predeo
Akvarel, 40 x 60
1963
Aukcija: XI Aukcija antikviteta i slika
Mrtva priroda
Ulje na platnu, 35 x 50
1970
Aukcija: XVI aukcija antikviteta i slika
Pejzaž
Ulje na platnu, 80 x 80
1972
Aukcija: XVII Aukcija antikviteta i slika
Jesen
Ulje na platnu, 80 x 94
1979, sign.
Žetva
Akril, 40 x 50
1990, sign.