Đorđe Andrejević Kun (1904 - 1964)

Prati umetnika

Dela na aukcijama - ArhivaUkupno dela: 14

Đorđe Andrejević Kun: Sa omladinske pruge

Aukcija: Binom 14

Aukcijska kuća: Бином

Sa omladinske pruge
Akvarel, 47 x 68
1947

Đorđe Andrejević Kun: Borba

Aukcija: Binom 14

Aukcijska kuća: Бином

Borba
Tempera, 31 x 52
1963

Đorđe Andrejević Kun: Svetlo oružje

Aukcija: IX Aukcija antikviteta i slika

Svetlo oružje
Ulje na lesonitu, 43 x 100
1958

Đorđe Andrejević Kun: Žena s teretom na glavi

Aukcija: XII Aukcija antikviteta i slika

Žena s teretom na glavi
Crtež, 63,5 x 48,5
1955

Đorđe Andrejević Kun: Staro oružje

Aukcija: VII Aukcija antikviteta i slika

Staro oružje
Ulje na platnu, 43 x 101
1958

Đorđe Andrejević Kun: Akt

Aukcija: XVI aukcija antikviteta i slika

Akt
Ulje na drvetu, 18 x 23
1929.

Đorđe Andrejević Kun: Polu akt sa korpom

Polu akt sa korpom
Tempera, 50 x 21
1955

Đorđe Andrejević Kun: Bijelo polje

Aukcija: BINOM 16

Aukcijska kuća: Бином

Bijelo polje
Grafika, 12 x 5
1933

Đorđe Andrejević Kun: Akt

Aukcija: XVII Aukcija antikviteta i slika

Akt
Ulje na lesonitu, 18 x 23
1929

Đorđe Andrejević Kun: Makedonka

Aukcija: XVIII Aukcija antikviteta i slika

Makedonka
Ulje na platnu, 41 x 33
1955, sign.

Strana:  1 | 2  ››  ›|   od 2