Dela na aukcijama - ArhivaUkupno dela: 21
Aukcija: Binom 9
Aukcijska kuća: Бином
Šuma
akvarel, 50 x 40
1988
Aukcija: XIV Aukcija antikviteta i slika
Vojvođanski pejzaž
Ulje na papiru, 39 x 49
Oko 1950
Aukcija: X Aukcija antikviteta i slika
Pejzaž
Ulje na platnu, 32 x 52
1952
Aukcija: XII Aukcija antikviteta i slika
Mrtva priroda
Ulje na platnu, 68 x 48
1954
Pejzaž
Ulje na platnu, 68 x 48
1988
Pejzaž
Tuš, 39 x 32
1962
Aukcija: XI Aukcija antikviteta i slika
Dereglije na Savi
Tuš, 27 x 41
1960
Aukcija: XVI aukcija antikviteta i slika
Stolac
Ulje na lesonitu, 47 x 64
1956
Enterijer
Ulje na platnu, 53,5 x 37
1976
Aukcija: XVII Aukcija antikviteta i slika
Predeo iz Vojvodine
Ulje na platnu, 42 x 54
1967, sign.