Branko Stanković Lale (1915 - 1989)

Prati umetnika

Dela na aukcijama - ArhivaUkupno dela: 21

Branko Stanković Lale: Šuma

Aukcija: Binom 9

Aukcijska kuća: Бином

Šuma
akvarel, 50 x 40
1988

Branko Stanković Lale: Vojvođanski pejzaž

Aukcija: XIV Aukcija antikviteta i slika

Vojvođanski pejzaž
Ulje na papiru, 39 x 49
Oko 1950

Branko Stanković Lale: Pejzaž

Aukcija: X Aukcija antikviteta i slika

Pejzaž
Ulje na platnu, 32 x 52
1952

Branko Stanković Lale: Mrtva priroda

Aukcija: XII Aukcija antikviteta i slika

Mrtva priroda
Ulje na platnu, 68 x 48
1954

Branko Stanković Lale: Pejzaž

Pejzaž
Ulje na platnu, 68 x 48
1988

Branko Stanković Lale: Pejzaž

Pejzaž
Tuš, 39 x 32
1962

Branko Stanković Lale: Dereglije na Savi

Aukcija: XI Aukcija antikviteta i slika

Dereglije na Savi
Tuš, 27 x 41
1960

Branko Stanković Lale: Stolac

Aukcija: XVI aukcija antikviteta i slika

Stolac
Ulje na lesonitu, 47 x 64
1956

Branko Stanković Lale: Enterijer

Enterijer
Ulje na platnu, 53,5 x 37
1976

Branko Stanković Lale: Predeo iz Vojvodine

Aukcija: XVII Aukcija antikviteta i slika

Predeo iz Vojvodine
Ulje na platnu, 42 x 54
1967, sign.

Strana:  1 | 2 | 3  ››  ›|   od 3