Bogdan Šuput (1914 - 1942)

Prati umetnika

Dela na aukcijama - ArhivaUkupno dela: 20

Bogdan Šuput: Studija glave

Aukcija: XVI aukcija antikviteta i slika

Studija glave
Akvarel, 29 x 21
1932

Bogdan Šuput: Akt žene sa podignutom rukom

Aukcija: XVII Aukcija antikviteta i slika

Akt žene sa podignutom rukom
Crtež, 42 x 19
1936, sign.

Bogdan Šuput: Ženski portret u profilu

Ženski portret u profilu
Akvarel, 35, 5 x 25,5
1936, sign.

Bogdan Šuput: Predeo sa ulicom i kućom

Predeo sa ulicom i kućom
Akvarel, 50,7 x 36,2
1935, sign.

Bogdan Šuput: Mrtva priroda sa ribama i flašom

Mrtva priroda sa ribama i flašom
Akvarel, 30 x 40
1936, sign.

Bogdan Šuput: Струга

Aukcija: Бином 17 - Прва интерактивна видео аукција

Aukcijska kuća: Бином

Струга
Crtež, 25 x 17,5
1934

Bogdan Šuput: Акт

Aukcijska kuća: Бином

Акт
Crtež, 43,5 x 27,5

Bogdan Šuput: Stilizovani crtež mrtve prirode

Aukcija: XVIII Aukcija antikviteta i slika

Stilizovani crtež mrtve prirode
Crtež, 37 x 24

Bogdan Šuput: Ohrid

Ohrid
Crtež, 25 x 17
1935, sign.

Bogdan Šuput: Sopoćani

Aukcija: Novogodišnja aukcija

Aukcijska kuća: Arte Media

Sopoćani
Tempera, 44 x 27
1936.

Strana:  1 | 2  ››  ›|   od 2