XVI aukcija antikviteta i slika katalog
Datum 16.03.2009.
Lot: 113
Vladan Micić Micke (1945)
Akt
Kombinovana tehnika41 x 30,5 cm
Godina: 1978
Opis:Tuš, akvarel, sign.