XVI aukcija antikviteta i slika katalog
Datum 16.03.2009.
Lot: 59
Dragiša Andrić (1942)
Čežnja i Noćna igra
Litografija
Opis:Čežnja - 50 x 35 cm, sign. Noćna igra - 35 x 44 cm, sign.