XV aukcija antikviteta i slika katalog
Datum 10.11.2008.
Lot: 115
Martin Jonaš (1924 - 1996)
Ljudi i magarac
Grafika50 x 35 cm
Period:oko 1979
Opis:Akvarelisana grafika, sign.