XV aukcija antikviteta i slika katalog
Datum 10.11.2008.
Lot: 190
Bogosav Vojnović Pelikan
(1894 - 1942)
Par pejzaža iz Stare Srbije
Akvarel
Godina: 1940
Akvareli na kartonu, 49 x 71 cm (x2); sign.