XV aukcija antikviteta i slika katalog

Datum 10.11.2008.

Lot: 190

Bogosav Vojnović Pelikan
(1894 - 1942)

Par pejzaža iz Stare Srbije

Akvarel

Godina: 1940

Akvareli na kartonu, 49 x 71 cm (x2); sign.