XV aukcija antikviteta i slika katalog
Datum 10.11.2008.
63
Ranoviktorijanski ovalni stočić sa intarzijom (oko 1850.)
Nameštaj
Detaljnije o delu
65
Vitrina iz epohe Napoleona III (Francuska, oko 1865. godine.)
Nameštaj
Detaljnije o delu
73
Arslana u Hilandaru (1950)
Ulje na drvetu
Stanislav Beložanski Staša
Detaljnije o delu
74
Mali pastir iz Petrovca
Mersad Berber
Detaljnije o delu
78
Portret zarobljenog jugoslovenskog oficira u Oflagu, Nemačka (1941.)
Akvarel
Oto Bihalji Merin
Detaljnije o delu
79
Georg Bommer, Alegorija zaštitnice trgovine (Nemačka, 1924)
Reljef
Detaljnije o delu