X Aukcija antikviteta i slika katalog
Datum 29.06.2006.
Lot: 104
Đurđe Teodorović (1907 - 1986)
Pecaroš
Akvarel17 x 10,5 cm
Godina: 1953
Opis:Sign. d/l