Novogodišnja aukcija
Datum 29.12.2009.
Vreme 18h
Galerija Progres
Predaukcijska izlozba17-26.12.2009. Arte Galerije, Takovsk0a 20 i Svetogorska 29, Galerija Progres 28-29.12.2009.
Lot: 43
Zora Petrović (1894 - 1962)
Žena u fotelji
Akvarel27.5 x 24 cm
Godina: 1962.
Opis:sign.d.d.