Novogodišnja aukcija
Datum 29.12.2009.
Vreme 18h
Galerija Progres
Predaukcijska izlozba17-26.12.2009. Arte Galerije, Takovsk0a 20 i Svetogorska 29, Galerija Progres 28-29.12.2009.
Lot: 44
Ksenija Divjak (1924 - 1995)
Akvarel57 x 40 cm
Opis:sign.g.d.