IX Aukcija antikviteta i slika katalog
Datum 12.11.2005.
Lot: 60
Radomir Kundačina
(1948)
„Zagonetka letnjeg…”
Akvarel
100 x 70 cm
Godina: 1983/2001.
pigment na japanskom papiru, sign. dole ćir.