Aukcija za 5
Datum 03.03.2008.
Vreme 19:00
Muzej Mimara (Atrijum)
18.02 - 03.03. 2008
Lot: 1
Nikola Mašić
(1852 - 1902)
Seoska kuća
Akvarel
21,5 x 28,2 cm
Godina: 1879
sign. d.l.k.: Nikola Mašić