Oskar Herman: Dvoje u pejzažu

Aukcija za 5

Datum 03.03.2008.

Vreme 19:00

Muzej Mimara (Atrijum)

18.02 - 03.03. 2008

Lot: 1

Nikola Mašić
(1852 - 1902)

Seoska kuća

Akvarel
21,5 x 28,2 cm

Godina: 1879

sign. d.l.k.: Nikola Mašić