Aukcija za 5
Datum 03.03.2008.
Vreme 19:00
Muzej Mimara (Atrijum)
18.02 - 03.03. 2008
Lot: 3
Juraj Plančić
(1899 - 1930)
Dol na otoku Hvaru
Akvarel
25 x 38 cm
Godina: 1926
sign. d.d.k.: J Plančić 926.