Artist

Branko Stanković Lale (1915 - 1989)

Follow this artist

Search

Works on auctions - ArchiveWorks total: 21

Branko Stanković Lale: Šuma

Auction: Binom 9

Auction house: Бином

Šuma
akvarel, 50 x 40
1988

Branko Stanković Lale: Vojvođanski pejzaž

Auction: XIV Aukcija antikviteta i slika

Auction house: Aukcije

Vojvođanski pejzaž
Oil on paper, 39 x 49
Oko 1950

Branko Stanković Lale: Pejzaž

Auction: X Aukcija antikviteta i slika

Auction house: Aukcije

Pejzaž
Oil on canvas, 32 x 52
1952

Branko Stanković Lale: Mrtva priroda

Auction: XII Aukcija antikviteta i slika

Auction house: Aukcije

Mrtva priroda
Oil on canvas, 68 x 48
1954

Branko Stanković Lale: Pejzaž

Auction house: Aukcije

Pejzaž
Oil on canvas, 68 x 48
1988

Branko Stanković Lale: Pejzaž

Auction house: Aukcije

Pejzaž
Ink, 39 x 32
1962

Branko Stanković Lale: Dereglije na Savi

Auction: XI Aukcija antikviteta i slika

Auction house: Aukcije

Dereglije na Savi
Ink, 27 x 41
1960

Branko Stanković Lale: Stolac

Auction: XVI aukcija antikviteta i slika

Auction house: Aukcije

Stolac
Oil on hardboard, 47 x 64
1956

Branko Stanković Lale: Enterijer

Auction house: Aukcije

Enterijer
Oil on canvas, 53,5 x 37
1976

Branko Stanković Lale: Predeo iz Vojvodine

Auction: XVII Aukcija antikviteta i slika

Auction house: Aukcije

Predeo iz Vojvodine
Oil on canvas, 42 x 54
1967, sign.

Page:  1 | 2 | 3  ››  ›|   from 3