Auctions

XVI aukcija antikviteta i slika catalog

Date 16.03.2009.

Lots

Lot: 113

Vladan Micić Micke
(1945)

Akt

Mixed media
41 x 30,5 cm

Year: 1978

Tuš, akvarel, sign.

Search