XV aukcija antikviteta i slika catalog
Date 10.11.2008.
Lot: 114
Martin Jonaš (1924 - 1996)
Čovek na njivi
Graphic35 x 50 cm
Period:oko 1979
Description:Akvarelisana grafika, sign.
Overview Previous | Next
Artists Actualities News