Auctions

XIII Aukcija antikviteta i slika catalog

Date 18.11.2007.

Lots

Lot: 157

Ljubica Sokić Cuca
(1914 - 2009)

Pejzaž

Water colours
25 x 34 cm

Akvarel; Sign.

Search