VII Aukcija antikviteta i slika
Date 09.11.2004.
Lot: 56
Živko Đak (1942 - 2011)
Igra vode i svetlosti
Water colours200 x 195 cm
Year: 1995
Description:Akvarel na platnu. Sign.d/s
Overview Previous | Next
Artists Actualities News